"מי שנוגע במקצוע הזה לא עוזב אותו!"

אתר המכללה האקדמית "ספיר" | 13/12/2021

מכללת ספיר.jpg

"מי שנוגע במקצוע הזה לא עוזב אותו!"

אתר המכללה האקדמית "ספיר" | 05/09/2017

אלרן אוחיון ותמיר זוהר, בוגרי המרכז הטכנולוגי להנדסאים ספיר, הקימו את חברת אלרן ותמיר תכנון והנדסה בע"מ, המתמחה בשירותי אדריכלות, קונסטרוקציה והדמיות למגזר הפרטי והעסקי.

אלרן בוגר בהצטיינות של מגמת הנדסאי בניין - הנדסה אזרחית, בהתמחות תכנון מבנים ותמיר בוגר המגמה לאדריכלות ועיצוב פנים.

הם מעדיפים להעסיק בוגרי מגמות הנדסאים במשרדם, מכיוון שהם באים עם הידע המעשי הנדרש לעבודה. בין העובדים בחברה בוגרים רבים מהמרכז הטכנולוגי להנדסאים בספיר.

לחצו כאן לצפייה בכתבה בדף הפייסבוק של המכללה האקדמית "ספיר"

כתבה במגזין.jpg
שער כתבה במגזין.jpg

"אימפריית התכנון של אלרן ותמיר"

עיתון מקומי "צהוב" | גיליון 744 - עמודים 44 ו-45 | 16/02/2018

כאשר הם רק בשנות ה-30 לחייהם, וכבר מנהלים חברה מצליחה המונה למעלה מ-10 עובדים, אלרן אוחיון ותמיר זוהר

מספרים על הדרך שעברו, על תהליך העבודה וכמובן גם על שאיפות העתיד.

ראיון עם הצמד שהפך לשם-דבר בתחום התכנון וההנדסה.

תמיד כיף לפתוח כתבה ולפרגן לחבר'ה צעירים מנתיבות, שמצליחים בגדול להניע את העסק שלהם לגבהים מדהימים של איכות, תכנון ושרות מעולים. זהו סיפורם של אלרן אוחיון ותמיר זוהר, הנדסאי בניין ואדריכלות במקצועם שהקימו יחדיו את "אלרן ותמיר תכנון והנדסה בע"מ", משרד שעוסק באדריכלות, עיצוב פנים, הדמיות תלת מימד, קונסטרוקציה, פיקוח ויזמות נדל"ן והכל תחת קורת גג אחת.

המשרד שנוסד כאמור ע"י אלרן אוחיון ותמיר זוהר, זכה לתכנן ולעצב אלפי מטרים של וילות בכל אזור הדרום במגוון רחב של סגנונות המותאמים באופן אישי לכל לקוח.

אלרן ותמיר תכנון והנדסה בע"מ הינו משרד המונה כעשרה מתכננים השומרים כאבן יסוד על רמת שרות גבוה ויחס אישי כמשרד בוטיק, אשר עיקרון עבודתו מבוסס על הקשבה לצרכי הלקוח, מקצועיות, שירותיות, ויחס אישי הכולל יצירת פרוגרמה משותפת ותכנון ראשוני ביחד ועבור הלקוח.

באלרן ותמיר תכנון והנדסה בע"מ חשוב לספק עבורכם את העיצוב האיכותי והחדשני ביותר בהתאם לצרכים, לתקציב ולדרישות. כל זאת מתאפשר הודות למקצועניות , התעדכנות וניסיון רב בתחום הבניה ובמיטב החידושים הטכנולוגיים והעיצוביים.
עבודות המשרד מבטאות קו צעיר, מודרני, מינימליסטי ויוקרתי. אנו מאמינים כי השילוב בין דרישות הלקוח למגבלות המציאות דורשות גורם יצירתי בעל ראש פתוח ומקורי להפקת הפרויקט המושלם.

ניסיונם הרב מכשיר אותם להתאים, לשלב ולהבין את צורכי ורצונות לקוחותיהם ובכך למקסם ולהוביל לתוצאה הטובה ביותר.

באלרן ותמיר תכנון והנדסה בע"מ מציעים ללקוחותיהם ליווי צמוד ומקצועי לצד הדמיות תלת מימד משלב התכנון הרעיוני ועד לגמר הבניה, תוך מתן פתרונות עיצוביים וטכניים בהתאם להתקדמות הפרויקט על מנת לסיים את הפרויקט על הצד הטוב ביותר,

לבצע שינויים והתאמות בהדמייה ולמזער שינויים בשטח העלולים ליצור עיכובים והוצאות כספיות מיותרות לייזם וללקוח.

כלי התוכנה החדישים, מהטובים בעולם מאפשרים להם להפיק תוכניות והדמיות תלת מימד מדויקות ומסונכרנות של הפרויקט ברמה גבוה, בין אם מדובר בסקיצה או בתכנון מפורט לביצוע, יתרון זה מאפשר ללקוחותיהם לקבל ראייה כוללת ומוחשית של המבנה בכל שלב.

הפרויקטים המתוכננים במשרד בעלי אופי ייחודי, המתוכננים בשיטת ה-"טוטאל דיזיין". כל פרויקט מותאם באופן אישי לכל לקוח והרעיון התכנוני נשמר לאורך כל תהליך התכנון. אלרן, תמיר וכל שאר צוות המשרד תמיד ישמחו להיענות לכל אתגר עיצובי ותכנוני.

הגענו השבוע למשרדם של שני הצעירים המוצלחים הללו, אלרן אוחיון ותמיר זוהר, כדי לשמוע מקרוב על ההצלחה הגדולה.

מדוע בחרת דווקא במקצוע הזה? שאלנו את אלרן.

"למעשה מבית הספר חשבתי שהיעוד שלי בחיים זה להתעסק בתכנון מבנים, תמיד משך אותי לעסוק בזה.
לראות כיצד נוצרים בניינים חדשים, מתהליך התכנון ועד לתוצאה הסופית ולראות את המבנה נבנה על פי התכנון שלי."

מה מייחד למעשה את המשרד שלכם, מה סוד ההצלחה?

אלרן: "תכננו עד כה מאות רבות של דירות מירוחם עד אשדוד, אנחנו מלווים את הלקוח משלבי התכנון הראשוניים ועד חנוכת הבית."

תמיר: "מה שמייחד בנוסף זה השרות, האמינות והמקצועיות שלנו. אנחנו משתמשים בתוכנות שהן חוד החנית והכי טובות שיש כיום בתחום, ליווי צמוד, מציאת פתרונות בשעת הצורך ותהליך עבודה שכולל גם הדמיות תלת מימד של הפרויקט. אנשים מגיעים אלינו מחוץ לנתיבות, שזה לא מובן מאליו, זה מראה על כך שמאמינים בנו מאוד שנצליח להביא אותם לתוצאה הטובה ביותר עבורם."

מה התהליך מול הלקוחות?

"אנחנו מתאימים את תקציב הלקוח לתכנון, זה הכל תלוי בתקציב שעל פיו אנחנו מתכננים ללקוח את הבית, כמובן שכל זה נעשה מול הלקוח עצמו על פי הדרישות שלו וכיצד הוא רוצה שייראה הבית שלו."

היכן נראה אתכם בעוד 10 שנים?

אלרן: "להישאר בנתיבות, אני אוהב את העיר הזאת. כמובן שהשאיפה היא להתרחב עוד אבל בעיקרון זה להישאר בנתיבות, כי זה מקום טוב לעבוד ולהצליח בו."

תמיר: "מושך אותנו לעתים להיכנס יותר לתחום תכנון מבנים מסחריים, כרגע אנחנו עוסקים בעיקר בתכנון וילות ונושא המסחר בהחלט מעניין אותנו."

כיצד רואה אתכם הלקוח מנקודת מבט מקצועית?

אלרן: "חשוב מאוד שהתקציב יהיה מתואם עם הלקוח, אנחנו מתכננים בהתאם לתקציב של הלקוח, אנחנו יודעים להבהיר ללקוח מנקודת מבט מקצועית שלנו מה טוב עבורו מכל הבחינות. אנחנו בקיאים מאוד במחיר של כל אלמנט בבניה ולכן אנחנו מביאים את הלקוח לתוצאה הטובה ביותר עבורו."

תמיר: "חשוב שהלקוח יגיע אלינו עם ראש פתוח, אנחנו משוכנעים שזה יצא הכי טוב עבור הלקוח שמגיע אלינו. הלקוח יודע שהוא בידיים טובות ומקצועיות ושהוא מקבל ליווי שלנו בכל התהליך משלבי התכנון הראשוני עד סוף תהליך הבניה גם בייעוץ ובחירת הקבלנים ובעלי המקצוע."

לחצו כאן לצפייה בפוסט בדף הפייסבוק של "אלרן ותמיר תכנון והנדסה בע"מ"